ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13276 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lucie Macháčková bude mít skečovou rubriku na Hitrádiích a Fajn rádiu 

0 jsk 11.11.2022

Hitrádia a Fajn rádio navazují spolupráci s českou stand-up komičkou Lucií Macháčkovou. Ta aktuálně vydává knihu Historky z Tinderu a u této příležitosti vytvořila i pro Hitrádia speciální skečovou rubriku Historky z Tinderu o vztazích a online seznamování.

Rubriku zařadí do vysílání všechna regionální Hitrádia v plovoucích časech mezi 9 až 18 hodin. Z formátu následně vznikne ještě online obsah Moudra z Tinderu pro Hitrádia a upravený formát i pro Instagram Fajn rádia.

„Téma vztahů a seznamování je s ohledem na naši cílovou skupinu posluchačů pro obě naše rádia velmi atraktivní. Lucka navíc příběhy dokáže vypointovat během krátké chvíle, což je naprosto výborný předpoklad pro to, aby její knižní Historky z Tinderu fungovaly i na Hitrádiích,“ vysvětluje programový ředitel sítě Hitrádií Michal Merenda a dodává: „Fajn rádio zase využije vtipný obsah na Instagram Fajn rádia. V každém případě se pokusíme udělat maximum proto, aby se knižní prvotina Lucky Macháčkové na předvánočním trhu stala bestsellerem.“