ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7336 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V Londýně se začne točit nová bondovka

0 jsk 8.12.2014

V Londýně se začne v pondělí natáčet nový film o agentovi 007 Jamesi Bondovi. Filmový štáb se později přemístí do Maroka, Mexika, Itálie a Rakouska. Premiéra filmu je aktuálně naplánována na závěr roku 2015.

Nejnovější film o Jamesi Bondovi se bude jmenovat Spectre. Oznámil to před několika dny jeho režisér Sam Mendes, který zároveň částečně představil i herecké obsazení. V pořadí čtyřiadvacátá bondovka svým názvem odkazuje na fiktivní teroristickou organizaci, která se poprvé objevila v první snímku o Bondovi nazvaném Dr. No (1962) a pak také v několika následujících bondovkách.

Mezi novými herci v sérii jsou rakouský dvojnásobný držitel Oscara Christoph Waltz nebo irský herec Andrew Scott. Rolí Bondových dívek se tentokrát zhostí Francie Léa Seydouxová a Italka Monica Bellucci.

Hlavní postavu agenta Jamese Bonda již počtvrté za sebou ztvární britský herec Daniel Craig. Pro režiséra Mendese to bude po titulu Skyfall (2012) druhá bondovka. Mezi herci ve vedlejších rolích, kteří účinkovali už i v předchozích filmech, figurují Ralph Fiennes v roli šéfa tajných služeb, Ben Whishaw jako vynálezce Q či Naomi Harrisová jako slečna Moneypennyová.

Tagy: