ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21561 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Linkin Park vydali nové album. Je popové

0 jsk 22.5.2017

Americká rocková formace Linkin Park, která se 11. června představí na festivalu Aerodrome v Praze v Letňanech, vydala v pátek nové album One More Light. Deska se ihned po vydání vyšvihla na první příčku přehledu nejstahovanějších titulů na iTunes v devětadvaceti zemích světa včetně České republiky.

Sedmé studiové album Linkin Park bude se ukazuje být již nyní jedním z nejdiskutovanějších titulů roku 2017. Kapela se rozhodla zariskovat a nabrat nový směr, potlačila své rockové kořeny a natočila popovou desku. Jak novou hudební podobu oblíbené skupiny přijmou její skalní příznivci, ukáží následující dny.

„Stal se z toho zvyk. Kdykoliv vydáváme nové album, lidé ho srovnávají s Hybrid Theory,“ všímá si zpěvák Chester Bennington. „I my to album milujeme, ale od jeho vydání uplynulo sedmnáct let a my se posouváme dál. Chceme se vyvíjet a přesně tak jsme přistupovali i k novému albu.“

Linkin Park vznikli v roce 1996 v Kalifornii a v současnosti v jejich sestavě působí Chester Bennington, Mike Shinoda, Rob Bourdon, Brad Delson, Dave Farrell a Joe Hahn. Na kontě mají alba Hybrid Theory (2000), Meteora (2003), Minutes To Midnight (2007), A Thousand Suns (2010), Living Things (2012) a The Hunting Party (2014).

Skupina vydala i několik EP a koncertních nahrávek, dvě kompilace i dvě remixová alba. Má dvě ceny Grammy.

Tagy: