ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5140 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lenny zpívá o kolizi vztahu s kariérou

0 jsk 3.3.2023

Loni v září vydala Lenny svou dosud nejrockovější desku Heartbreak Culture. V listopadu pak představila svým fanouškům nejnovější album živě v O2 Universu a oznámila klubové turné Heartbreak Tour napříč republikou. V jeho rámci zavítá během března a dubna do Brna, Českých Budějovic, Vratislavic, Pardubic, Plzně a Ostravy.

Nyní Lenny vydává singl s názvem No. 1, který vypráví o kolizi partnerského vztahu s kariérou zpěvačky. „No. 1 je jedna z další covidových písniček, které nějaký ten rok od pandemie ležely v šuplíku, než přišla správná chvíle je oprášit,“ říká o původu nového singlu Lenny.

Na písni se kromě samotné zpěvačky podílel Chester Travis, který dopomáhal i s oblíbenými singly Home a Overdosed. „Píseň pak produkoval tým okolo Isy Aziera, který vtiskl podobu velké části alba Heartbreak Culture,“ dodává zpěvačka.

Lenny žije ve vztahu s raperem Marpem a jak jsme u ní zvyklí, její životní zkušenosti se promítají i do textů písní. Jinak tomu není ani u singlu No. 1. „Song má celkem jednoduchý, ale hodně autentický námět. Vyprávím v něm, že hudební branže, konkrétně povolání zpěvačky, není úplně ideální výchozí pozice pro rozvoj funkčního vztahu,“ svěřila se Lenny.

„Dá se říct, že text je autobiografický, a tak se v něm snažím říct, kolik pro mě můj vztah znamená, a že se ho budu ze všech sil snažit upřednostnit před pozlátkem úspěchu,“ uzavírá několikanásobná držitelka Ceny Anděl, která i letos zabojuje o další sošku v kategorii Sólová interpretka.

Naživo se na Lenny můžou její fanoušci těšit už 30. března v Brně, o den později v Českých Budějovicích, 6. dubna přijede zpěvačka do Vratislavic, 7. dubna zahraje Pardubicích, 13. 4. se představí plzeňským příznivcům a celou Heartbreak Tour zakončí 20. dubna v Ostravě.

(foto: Benedikt Renč)

Tagy: