ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5674 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lenny bude porotkyní soutěže pro talenty Bon Art Junior Fest

0 jsk 8.9.2023

Nový mezinárodní pěvecký festival Bon Art Junior Fest vyvrcholí finálovým galavečerem 25. října v Divadle Hybernia v Praze.

Na jevišti za doprovodu Bon Art Pops Orchestra vystoupí nejen mladí talentovaní zpěváci z České republiky a ze zahraničí, ale také zajímaví hudební hosté, Bára Basiková, Lenny, Vesna, vokální skupina Skety a další. Lenny zasedne i v porotě, která během večera vybere absolutního vítěze 1. ročníku Bon Art Junior Festu.

Bon Art Junior Fest dává mladým pěveckým talentům ve věku 10–16 let jedinečnou šanci ukázat, co umí. Lenny má s festivalem zkušenost už z loňského úvodního ročníku, kdy byla rovněž členkou poroty.

„Myslím, že tento festival mladým zpěvákům zprostředkovává skvělou příležitost vystupovat před skutečným publikem, což není vždy jednoduchá ´zkouška´, a navíc mají prostor předvést svůj talent před porotou profesionálů. Pro mnohé talenty to může být úžasný odrazový můstek k dalším budoucím úspěchům,“ říká Lenny a prozrazuje své plány na nadcházející období: „Podzim pro mě bude ve znamení tvorby nových písniček a příprav na projekty v Čechách i zahraničí. Mám radost, že tyto své plány mohu doplnit právě o účinkování na Bon Art Junior Festu!“

(foto: Benedikt Renč)