ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4897 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lenka Graf vyjela na německé turné a má duet s Petrem Kolářem

0 jsk 23.3.2023

Mezinárodně úspěšná česká sopranistka a filantropka Lenka Graf vyrazila na německé turné a ve světové premiéře zazpívala v přímém přenosu nový duet s Petrem Kolářem s názvem Nechme lásku plout (v originále You Are Not Alone).

Jen na skok zavítala do Prahy česká zpěvačka střídavě žijící na Floridě a v Čechách z německého turné, a to při příležitosti vyhlášení prestižního ocenění Fotbalista roku 2023, na kterém společně s Petrem Kolářem představili píseň, která byla napsána přímo pro ni.

Lenka Graf spolu s Darkem Tenorem, jedním z nejúspěšnějších umělců ve svém žánru, vydala loni duet s názvem You Are Not Alone, který se nyní dočkal své české verze, kterou Lenka Graf poprvé představila divákům na udílení cen Fotbalista roku 2023.

Českou verzi pod názvem „Nechme lásku plout“ nazpívala s Petrem Kolářem. Píseň You Are Not Alone (anglický originál v podání Lenky a Dark Tenora), je v pořadí druhým singlem z připravovaného alba, na kterém Lenka spolupracovala s autorem hitů světových hvězd a producentem Charliem Midnightem, několikanásobným držitelem cen Grammy. Český text písně „Nechme lásku plout“ má na svědomí multiinstrumentalista Viktor Dyk a finální mix Lukáš Pavlík z kapely Chinaski.

„Z nápadu na společný duet s Petrem Kolářem jsem byla doslova nadšená. Spolupráce byla naprosto profesionální a text české verze od Viktora Dyka se mi opravdu líbí. Už teď se moc těším na další hudební projekty, které mě čekají,“ uvedla Lenka Graf.

Představit duet v přímém přenosu divákům a posluchačům si Lenka odskočila z německého turné, kterého se aktuálně účastní po boku německé mega hvězdy v žánru crossover Billyho Andrewse, vystupujícího pod pseudonymem The Dark Tenor. Jde o pokračování úspěšných koncertů, které jsou již nyní vyprodány.