ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30635 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Leeloo vydává druhý singl, pomáhala jí sestra Františka Koptová

0 jsk 24.5.2021

Zpěvačka Leeloo civilním jménem Jana Koptová si jde za svým snem. Po dvou měsících od první skladby Boticelli Girl vydává nyní singl druhý s názvem Bridge to Those Times. Veškeré její úsilí směřuje nejen k maturitě na Pražské konzervatoři, která ji za několik dní čeká, ale také k prvnímu albu naplánovanému na letošní podzim.

Druhou písní ze zmiňované desky vybrala skladbu Bridge to Those Times. Za ztvárněním černobílého klipu stojí její sestra Františka Koptová, která s Leeloo hraje i v kapele. Producentem alba a třetím členem skupiny Leeloo je Sebastian Hádl.

„Původně jsme chtěli vydat jinou píseň, ale vzhledem k maturitě jsme se rozhodli vydat právě Bridge to Those Times. Důvodem bylo i to, že jsme se sestrou natočily k této písni videoklip již začátkem roku. Nakonec jsem ráda, že to takhle dopadlo, protože pro mě tato píseň hodně znamená. Od Botticelli Girl se liší náladou, kterou jsme se v klipu snažily zachytit. K tomu nám pomohlo nejen prostředí, počasí a večerní hodiny, ale i rozhodnutí udělat celý videoklip černobíle. Že vydáme Bridge to Those Times jako druhý singl, jsme se rozhodly asi před měsícem, a ten stejný den jsme dotočily scény v interiéru. Hodně nás to bavilo a rozhodně to není naše poslední sesterská hudebně filmová spolupráce,“ vysvětluje Leelo.

Tagy: ,