ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5876 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lednová TV Rockparáda přivítá Traktor, Walkmanz a další

0 jsk 30.12.2022

V příští rok bude pokračovat TV Rockparáda. Lednové kolo přivítá jako hosty zpěvačku Terezu Kopáčkovou, skupiny Traktor (na snímku s moderátory), Object a Hand Grenade.

Z prosincového kola postoupily videoklipy skupin Kabát (Rumcajs miloval Manku), Bastard (Mezi nebe a zemí) a Insania (Placatej svět). Novinky jsou od kapel Traktor (Mordor Kabaret live), Walkmanz (Spoutej), Hand Grenade a Honza Toužimský (Digitální jed), The Last June (Say Anything), Object (Starving Paradise), Lukáš Koranda a Koradoband (Ozdoba) a zpěvačka Tereza Kopáčková (Slzy).

Pro postup oblíbené kapely bude možné hlasovat do 20. ledna do půlnoci. Za poslání hlasu se diváci dostávají automaticky do slosování o ceny, mezi nimiž jsou volné vstupenky na koncert kapely AC/DC Tribute s orchestrem, sluchátka Sennheiser nebo publikace Rock History. Hlasovat lze na adrese www.rockparada.cz.

Lednové kolo se bude vysílat 8. ledna v 15 hodin, 10. ledna ve 23 hodin a 18. ledna v 7 hodin na stanici Óčko Star, v neděli 1. ledna a o týden později vždy ve 21.20 hodin na stanici V1 a online.