ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14613 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Květnová TV Rockparáda přivítá Harlej, Prothea a další

0 jsk 2.5.2023

Pozvání do květnového vydání TV Rockparády přijali Milan Hoffmann, kytarista skupiny Harlej, zpěvák a textař Protheus, kytarista, zpěvák a filmový režisér Jožin Hladký, šéf skupiny Lautr, a baskytaristka a zpěvačka Janet A.

Z dubnového kola postoupily klipy skupin Bastard (klip k písni Mezi nebem a zemí), Ikara (Z orlí krve) a Alžběta (Čachtická paní). V květnu se k nim do soutěžní části pořadu přidají Harlej (s klipem k písničce Zatím je to dobrý), Protheus (Řekni mi proč), Gang (Sírius), Lautr (Rosenka), Bound To Break (Limbo), Janet A (Come Along) a Siluety (Gentleman).

Pro postup oblíbené kapely mohou fanoušci hlasovat do 18. května do půlnoci. Za poslání hlasu se dostanou automaticky do slosování o balík rockových dárků včetně. Jsou v něm sluchátka Sennheiser, publikace Rock History, volné vstupenky na několik hudebních akcí a další.

TV Rockparáda bude vysílána na TV Óčko Star v neděli 7. května v 15 hodin, v úterý 9. května ve 23 hodin a ve středu 17. května v 7 hodin. Vidět ji bude možné také na stanici V1 v neděli 7. a 14. května od 21.20 hodin a online.