ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4596 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kristen Stewartová si dává od natáčení pauzu

0 jsk 24.10.2014

Americký server USAToday.com přinesl zprávu o tom, že americká herečka Kristen Stewartová se rozhodla dát si pauzu od natáčení. Rodačka z Los Angeles pro zmíněný server řekla, že si chce odpočinout, protože je unavená.

„Dávám si pauzu, protože jsem teď pracovala dva roky bez přestávky,“ prohlásila. „Jsem herečka, a to je způsob, jímž se uplatňuju v tvůrčí činnosti. Začala jsem s tím ale jako velmi mladá a vždy jsem pociťovala nerovnováhu a nenaplněnost, když jsem přemýšlela o jiných formách umění, které bych chtěla dělat.“

Herečka také pohovořila o svých plánech, které se filmového průmyslu nedotýkají vůbec. „Chci si v centru Los Angeles koupit místo k bydlení i práci a chci vytvářet různé věci vlastníma rukama. Rozhodla jsem se tak před pár týdny,“ vysvětlila

Představitelka Belly z upírské ságy Twilight (2008-2012) také v uvedeném interview prozradila, proč se vyhýbá sociálním sítím. „O čem bych psala? Komu to říkáte? Co máte říct? Představte si, že tu sedíte a přemýšlíte: Toto je věc, kterou bych měla říct světu? Ani tomu nerozumím,“ sdělila.

Čtyřiadvacetiletou Stewartovou proslavila právě role Belly Swan v sáze Twilight. Mimo to toho se představila také ve snímcích Úkryt (2002), Chyťte tu holku (2004), Útěk do divočiny (2007), Na území žen (2007), Cutlass (2007), Zábavný park (2009), The Runaways (2010), Svět podle Mallory (2010), Na cestě (2012) nebo Sils Maria (2014). Na kontě má mimo jiné tři Peoples Choice Awards, sedm MTV Movie Awards a jednu cenu BAFTA. Obdržela ale rovněž dvě filmové anticeny Zlatá malina.