ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5431 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Královéhradecký Festivalpark zve na Léto v parku

0 jsk 17.6.2021

Na koncerty i další kulturní vyžití v rámci série Léto v parku zve od července do září Festivalpark v Hradci Králové. Mezi první ohlášené akce patří 4. července koncert Horkýže Slíže (na snímku), 10. července Tata Bojs, 16. července PSH, 30. července Mňága a Žďorp, 6. srpna Vanessa a 3. září Jelen.

„Do areálu jezdíme od roku 2007, kdy jsme sem přesunuli festival Rock for People z Českého Brodu. Nyní nám začíná nová etapa v souvislosti s celoročním provozováním. Těšíme se na oživení Festivalparku, zveme nejen na kulturu, ale třeba i sportovní vyžití. V blízkosti areálu vede Labská cyklostezka, je možnost koupání ve Správčickém písníku. Máme velké plány, letos zatím pomalu startujeme, akce budeme pořádat nejen my, ale jsme otevřeni i spolupráci s dalšími organizátory a promotéry. Čeká nás velká výzva, ale těšíme se na ni,“ říká ředitel Ameba Production a Rock for People, Michal Thomes.

Správce areálu Ameba Production chce maximálně využívat partnerů, dodavatelů i produktů a služeb z kraje a snižovat tak ekologický dopad jednotlivých akcí. Důraz je kladen na podporu veřejné dopravy a cyklistiky. V průběhu léta se zahájí testování principů klimaticky neutrálního provozu: od obnovitelných zdrojů energie, využití recyklovaných stavebních materiálů a aplikaci cirkulární ekonomiky, až po koncepci dalšího ozelenění celého areálu.

Tagy: