ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4706 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Klimchi ve spolupráci s Johann Malle vytvořili oázu českého designu

0 jsk 9.8.2023

Přepychový zážitek z poctivého českého řemesla. Spojení designového skla Klimchi a luxusní značky Johann Malle je oslavou každodenních rituálů a společně strávených chvil s našimi nejbližšími.

Oázu českého designu značky společně vytvořili v pražském DOCKu, v showroomu Johann Malle, kde si ji lze volně prohlédnout. Synergii této spolupráce zachytila v sérii fotografií Anna Pleslová.

„V rámci kolaborací se vždy soustředíme na značky se stejnou filozofií a hodnotami. Máme tak za sebou úspěšné fotoprojekty a eventy s cukrářem Romanem Janečkem, floristickým studiem Provoní nebo například TONem. Cestu ke spolupráci s Johann Malle jsme si našli přes Designblok, kde jsem obdivoval novou postel Libru. Při společné schůzce s Karolínou Smítal z Johann Malle jsme se ihned naladili na stejnou notu. Potěšilo mě, že si můžeme předat vzájemné zkušenosti a podpořit se. Sílu takových projektů vidím zejména ve společné diskusi a touze tvořit něco krásného společně, a navíc s přidanou hodnotou. Například takovou, že zákazníky vyhledávající kvalitu upozorníme na další české lokální značky, které uvažují stejně jako my. Šíříme tak povědomí o kvalitě a zároveň zachováváme tradici. Tak šup do kvalitního peří s českou skleničkou v ruce,” vysvětluje původ spolupráce designér František Jungvirt.