ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10269 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Katarína Knechtová má duet s Adamem Ďuricou. Klip se točil na zámku

0 jsk 25.9.2020

Chytlavá hudba, skvělý text a sexy klip. Taková je novinka od zpěvačky Kataríny Knechtové s názvem Takí sme, ke které si přizvala zpěváka Adama Ďuricu. Klip se natáčel na zámku Šimák Pezinok pod taktovkou režiséra Jakuba Gulyása. Píseň najdou fanoušci na novém albu Svety, které vyjde už v říjnu.

Zpěvačka, skladatelka, textařka, klavíristka a kytaristka Katka Knechtová je také autorkou hudby singlu, o text se postarala Silvia Kaščáková. „Musím přiznat, že tato skladba vznikala docela dlouho. Věděla jsem, že chci mít na novém albu nějaký duet. Takže jsem se snažila vyskládat vše hudebně i textově tak, aby hlasy zněly krásně, doplňovaly se a píseň měla tu správnou myšlenku a samozřejmě nějakou dynamik,“ popisuje Knechtová.

Adam Ďurica byl coby partner do duetu jasná volba. „Věděla jsem, že chci pěkný mužský hlas, dobrého muzikanta a zároveň někoho, koho znám a vážím si ho. Během nahrávání ve studiu jsme se s Adamem nepotkali. Já jsem pracovala v přerovském studiu a Adam zase v Bratislavě. Kvůli covidu-19 byl totiž omezený pohyb i možnosti setkávat se. Ale v této digitální době to není nic výjimečného, že muzikanti mezi sebou takto spolupracují,“ prozradila Knechtová.