ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12699 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Karel Gott se vyléčil z rakoviny, čeká ho rekonvalescence

0 jsk 21.3.2016

Zpěvák Karel Gott absolvoval v pátek poslední vyšetření magnetickou rezonancí a počítačovou tomografii, které potvrdily jeho vyléčení z rakoviny. Šestasedmdesátiletý interpret, kterému loni diagnostikovali Non-Hodgkinův lymfom, o tom informoval prostřednictvím sociální sítě Facebook.

„Dnes pan Karel Gott absolvoval v nemocnici plánované finální vyšetření. Podstoupil magnetickou rezonanci a CT, které potvrdily, že nádorové onemocnění zcela vymizelo,“ řekla Gottova mluvčí Aneta Stolzová.

„Moji milí příznivci, dnes jsem v nemocnici absolvoval plánované finální vyšetření. Podstoupil jsem magnetickou rezonanci a CT, které potvrdily, že nádorové onemocnění zcela vymizelo. Mám obrovskou radost, protože dnešní výsledky posílily mou naději, že se opět vracím do života. Nyní mě samozřejmě bude čekat velmi důležitá rekonvalescence, pravidelně budu docházet na kontroly v nemocnici, ale nejvíce se těším na to, že pozvolna začnu s hlasovou rehabilitací. Právě s ohledem na mé onemocnění musím zvážit, kam až budou moje síly stačit. Mojí ctižádostí je vrátit se na jeviště v takové formě, kterou u mne lidé znají a právem očekávají a nechci být litován a tolerován, že nemoc poznamenala můj výkon. Do té doby si budu užívat čas se svou rodinou,“ napsal Gott.

(foto: Jan Ptáček/Český rozhlas)

Tagy: