ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15383 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kapela Zakázaný ovoce má v klipu Kolečkářovou a Rumla

0 jsk 11.4.2023

Pražská skupina Zakázaný ovoce přichází s novým singlem a také videoklipem. Píseň má název Horký maliny a hlavní role v klipu ztvárnili herec Matouš Ruml a zpěvačka Alžběta Kolečkářová.

V klipu se představil už také kytarista a zakládající člen kapely Štěpán Soukup, který se po pauze vrátil. Ve staronové sestavě kapela aktuálně připravuje svůj tisící koncert.

Děj klipu se odehrává v jedné z historických cukráren v centru Prahy, v cukrárně Myšák. Píseň Horký maliny, stejně jako spousty dalších, bude součástí koncertního playlistu.

Muzikanti v létě oslaví své osmnácté narozeniny a kromě oslav své „dospělosti“ připravují tisící koncert kapely. Ten se uskuteční 7. května na pražské letní scéně v Gauči na Výstavišti. Kapela pro tuto příležitost připravuje speciální playlist s hosty a přislíbila, že to bude nejdelší set v její koncertní historii.

Playlist bude obsahovat také autorské skladby Štěpána Soukupa, který se po dlouhých čtyřech letech ze sólové dráhy připojil opět ke kapele jako plnohodnotný člen. Jeho nejznámější píseň Alkoholka nedávno překročila na YouTube sedm milionů zhlédnutí. Program obohatí například i jeho skladba Nevěrná, ke které natočil klip s herečkou a zpěvačkou Evou Burešovou. Hosty koncertu budou spřízněné kapely Curlies, Wotazník a Covers For Lovers.