ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18094 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kapela I Love You Honey Bunny vydává album

0 jsk 26.4.2023

Pražští indierockeři I Love You Honey Bunny vydávají druhé studiové album We Just Had a Wonderful Time, které pokřtí už 27. dubna v pražském klubu Roxy. Vzniklo pod producentským dohledem Koena van de Wardta (Klangstof) a Stevena Grahama Ansella (Blood Red Shoes) na pomyslné ose Praha – Amsterdam – Brighton.

Křest alba navazuje na úspěšné evropské turné kapely s dvanácti zastávkami napříč sedmi státy (duben 2023). Jako support se představí jedna z největších nadějí tuzemské scény Pam Rabbit nebo německý písničkář M. Byrd.

„We Just Had a Wonderful Time vychází po čtyřech velmi letech od debutu Cosmic Background Radiation. Stejně jako všichni ostatní jsme strávili dva a půl roku uvězněni ve svých bytech nuceni žít sami se sebou. Toto období pro nás bylo neuvěřitelně těžké. Boj s vlastní myslí se nemusí zdát být tak náročným úkolem, dokud se mysl nezačne bránit,” vysvětluje zpěvák Sebastian Jacques.

„Album hledá odpověď na otázku, proč je pro nás tak těžké dát ostatním vědět o bojích, které se skrývají za našimi úsměvy. Společnost konečně rozeznala nebezpečí duševních nemocí a udělala velké pokroky v rozšíření povědomí o jejich úskalích, přesto je před námi ještě dlouhá a náročná cesta. Nikdo by do těchto bitev neměl jít sám a rozhodně by se neměl bát dát o svých potížích vědět ostatním,” říká baskytarista Kristián Kraevski.

„Název alba má dvojí význam. Reaguje také na obrovské množství zábavy a pozitivních zážitků, které jsme s kapelou prožili, když jsme na albu společně pracovali nejen v Amsterdamu ale i v našem pražském studiu nebo na vypůjčené chatě,“ doplňuje kytarista Martin Šolc.