ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7875 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kabát oslaví jubileum pěti koncerty pod širým nebem

0 jsk 22.10.2018

Příští rok oslaví teplický rockový Kabát 30.let ve stejné sestavě. Předcházející dvoje kulatiny slavil koncerty v Praze na Vypichu, ale tentokrát to bude jinak. Prvního června vyrazí na Po čertech velký turné, na kterém odehraje koncerty ve venkovních prostorách pěti měst.

S ohledem na termíny zápasů fotbalové ligy a několik dalších aspektů se čtyři koncerty odehrají v červnu a jeden v září. Kabát zahájí 1. června 2019 na stadiónu Zbrojovky v Brně. Pokračovat bude v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě (8. června), na stadiónu v Teplicích (15. června), na stadiónu Slavie v Praze (22. června) a v amfiteátru Lochotín v Plzni (14. září).

V každém vybraném městě se prý jedná o nejatraktivnější místo, na němž lze koncertovat. Vstupenky na koncerty budou v prodeji od začátku listopadu.

K tomu, že se nevrátí na Vypich, Kabát řekl: „Vypich pro nás byl a navždy zůstane nezapomenutelným zážitkem. Fakt jsme si to užili, a byl to pro nás takový splněný sen. Když jsme jako kluci zírali na VHS kazety na koncerty velkých světových kapel, chtěli to zažít také. Nicméně Vypich má své přednosti, ale i nevýhody. Prostor pro fanoušky je tam velmi úzký, a tak se při počtu lidí, kteří tam byli, musí nesmyslně natáhnout do dálky. Zároveň chápeme, že ne každý si může zařídit volno zrovna na ten jeden vybraný termín.“

Po čertech velký turné 2019
1. 6. Brno, stadion Zbrojovky
8. 6. Ostrava, Dolní Vítkovice
15. 6. Teplice, stadion FK
22. 6. Praha, stadion Slavie
14. 9. Plzeň, Lochotín

Tagy: