ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11805 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kabát opět vystoupí na Vypichu. 13. září 2014

0 jsk 2.11.2013

Na webu teplické rockové skupiny Kabát se objevila důležitá informace. Pětice vystoupí příští rok opět na prostranství v Praze na Vypichu. Stane se tak 13. září a bude to zřejmě její první koncert od zářijového na festivalu na letišti v Mladé Boleslavi. Jeho název je Po čertech velkej koncert II.

Přestože informace o vystoupení na Vypichu jako nejbližším ze zprávy na webu jasně nevyplývá, lze předpokládat, že Kabát nyní vrhne veškeré síly do jeho přípravy. Část sil mu jistě zbude také na přípravu nového alba, které by mohlo vyjít před chystanou akcí. Zatím poslední desku Banditi di Praga kapela vydala v roce 2010. Její fanoušci tedy na nové písničky čekají již tři roky.

„Vše se kompletně odtajní 13. listopadu, kdy by zároveň měly být k dispozici už i vstupenky. Takhle nějak začíná vždy velká konspirace a vyvolává to spekulace, a to je to „maso“,“ stojí na webu kapely.

Kabát se chystaným koncertem vrátí na místo činu. Na Vypichu v Praze vystoupil již jednou, a to 12. září roku 2009. Tehdy to byla velká hudební událost a formace přilákala na šedesát tisíc diváků.

V letošním roce absolvovala halové turné za doprovodu big bandu a takto vystoupila také na letních festivalech, mimo jiné na Rock for People. Z kuloárů prosákly zprávy, že skupina momentálně začala skutečně pracovat na svém dalším albu a že se na vystoupení na Vypichu již připravuje také.