ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16665 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Justina Biebera došlo. Zatkla ho policie

3 jsk 24.1.2014

Není to tak dlouho, co přátelé apelovali na kanadského zpěváka Justina Biebera, aby se sebou něco udělal. Nešlo jen o to, že močil na veřejnosti, pořádal mejdany, které se vůbec nelíbily sousedům, nebo že na koncertu v Argentině přímo na pódiu kopal do argentinské vlajky, a když mu fanoušci na Facebook napsali, že je to pohoršilo, poděkoval jim za příznivé přijetí. Lidé kolem něho se především obávali jeho závislosti na sirupu proti kašli, který obsahuje kodein a promethazin, což jsou lásky, které při delším používaní mohou vést k silným záchvatům nebo dokonce smrti.

Bieber byl ale přesvědčen, že mu nehrozí žádné nebezpečí, protože jako popová hvězda, kterou zná celý svět, je chráněn svou slávou. Ve čtvrtek ale spadla klec, alespoň na chvíli. Devatenáctiletý idol teenagerek byl v Miami kvůli bezohledné a rychlé jízdě pod vlivem marihuany, alkoholu a léků zatčen policií a dočasně vsazen do vazby. Jel navíc bez platného řidičského oprávnění a při zatýkání kladl odpor. Podle některých médií se ale nedopustil násilí. Po nějakém čase tuto informaci policie potvrdila na Twitteru a zanedlouho se do světa dostaly snímky, které už pořídil policejní fotograf.

Bieber po chvíli zřejmě zkrotl a k použití alkoholu a léků se přiznal. Soud mu vyměřil kauci 2500 dolarů, což pro zpěváka představuje možná jednodenní kapesné.

Bieber podle policistů závodil se svým vozem na silnici v Miami Beach. Nechal údajně v obou směrech zablokovat silnici a se svým žlutým Lamborghini soupeřil s vozem Ferrari kolegy zpěváka Khalila. U akce byla ještě modelka Chantal Jeffriesová. Incident se odehrál ve čtyři hodiny ráno místního času. Policie zatkla i druhého řidiče a auta zabavila.

Podle policejního šéfa Raye Martineze nechtěl Bieber zpočátku při zadržení spolupracovat a prokazoval se neplatným řidičským průkazem vydaným ve státě Georgia. Nakonec ale polevil, k většině obvinění se přiznal, vysvětlil, že za alkoholem v jeho dechu stojí pivo, vzal si antidepresiva, celý den kouřil marihuanu, a to mu zřejmě vyneslo mírný trest u soudu.

Bieber aktuálně pobýval spolu se svým otcem u přátel na Floridě. Média napsala, že během minulého víkendu utratil 75 tisíc dolarů, když s přáteli obrážel striptýzové kluby.

Dodejme, že minulý týden našla policie v jeho domě poblíž Los Angeles kokain. Prohlídku jeho domu vyvolalo udání, že na sousedův dům házel vajíčka. Při prohlídce pak policisté objevili v domě kokain.

Pattie Malletteová, matka zpěváka, poprosila všechny jeho fanoušky, aby se za něho modlili.