ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14019 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

John Mayer přerušil svou kariéru

0 Redakce 13.3.2012

Americký zpěvák John Mayer má vleklé zdravotní problémy, kvůli kterým odvolal další koncerty a rozhodl se dočasně přerušit svou kariéru. V loňském roce mu lékaři diagnostikovali chronický zánět v oblasti hlasivek. Ihned tehdy odvolal naplánované koncerty, posunul premiéru svého nového alba a věřil, že se lékařům podaří zánět vyléčit.

To se sice zprvu povedlo, ale za několik týdnů byl problém zpět a Mayer musel opět věnovat čas náročné léčbě. Nyní odvolal celé americké koncertní turné, protože jeho stav je stále špatný.

Mám zlé zprávy,“ napsal na svém blogu. „Nemám jinou možnost, musím si nyní delší čas odpočinout od koncertů a věřit, že to bude lepší. Potrvá to až do odvolání. Je naděje, že se problém povede zažehnat. V brzké době mě čeká operace a potom přijde prý velice dlouhé léčení chemickými substancemi. Nechtěl bych se dočkat chvíle, kdy přestanu mluvit. Tohle léčení je moje velká šance.

John Mayer sice koncertovat nebude, ovšem 22. dubna vyjde jeho nové album Born And Raised. Jeho zatím poslední kolekce Battle Studies vyšla v listopadu roku 2009.

JŠp