ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11608 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jack Harlow, vycházející americká hvězda, zahraje v Praze

0 jsk 23.8.2022

Hitmaker budoucnosti, to říká o Jacku Harlowovi magazín Variety. Dosavadní kariéra amerického muzikanta mu dává zapravdu. Na kontě tři nominace na Grammy, dva jeho hity se v USA dostaly na vrchol hitparády a jen na Spotify zaznamenaly jeho skladby šest miliard přehrání. Píseň Industry Baby, na kterou ho přizval rapper Lil Nas X, se už dnes řadí mezi sto nejstreamovanějších tracků na Spotify vůbec.

Do Prahy přijede představit své album Come Home The Kids Miss You 19. listopadu 2022. Zahraje na pražském Výstavišti v Křižíkově pavilonu B. První vstupenky (795 korun) budou v prodeji už v úterý 23. srpna.

Sedmkrát platinový debut Thats What They All Say vydal v roce 2020 a singl Whats Poppin doputoval na druhé místo americké hitparády a zajistil mladému hudebníkovi první nominaci na Grammy. Jeho tvář jsme mohli vidět na obalech časopisů Rolling Stone, Forbes, Complex nebo Spin.

Fanoušky zaujal také svým vydařeným vystoupením v Saturday Night Live, na předávání cen MTV nebo v televizních shows Jimmyho Fallona a Jimmyho Kimmela. A z jeho rozhovoru s Emmou Chamberlain na Met Gala vzešel jeden z nejvirálnějších momentů z celého slavnostního večera.

Svou úspěšnou dráhu stvrdil letošní deskou Come Home The Kids Miss You s výrazným singlem Nail Tech a hitem First Class, který se stal jedním z nejčastěji využívaných hudebních podkresů na Tik Toku. Samotná deska pak na Spotify zaznamenala vůbec nejúspěšnější první týden po vydání.

O své dráze Harlow pro magazín Rolling Stone prozradil: „Celé dětství jsem vzhlížel k idolům a díky jejich chování jsem zjišťoval, co je ve společnosti přípustné, a co je už za hranou. Chtěl bych teď pro teenagery nastavit nové normy, v kterých se budou cítit svobodně překonávat všechny hranice.“

Tagy: