ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28898 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Igor Orozovič natočil hořkosladký duet s Anetou Langerovou

0 jsk 6.6.2023

Igor Orozovič je autorem hořkosladkého duetu, který je plný vzpomínek, lásky, naděje, ale i otázek. Pop-šansonově laděnou píseň Je to dávno nazpíval s Anetou Langerovou. Na vzniku nahrávky spolupracovali s producentem Igorem Ocheposkym.

Videoklip vznikal v produkci Viléma Postráneckého z Charlie Papa production v režii Veroniky Jelšíkové. Herec, zpěvák a skladatel s kapelou Igor Orozovič & Co vystoupí v sobotu 29. července se svým novým koncertním programem Je jedno místo na letní scéně Studia DVA Vyšehrad.

Videoklip, který vznikl k duetu Igora Orozoviče s Anetou Langerovou Je to dávno, vtáhne diváka do mozaiky výjevů, které rozvibrují jeho fantazii i emoce. V hlavách diváků může vzniknout tisíc příběhů a můžou se vyrojit tisíce vzpomínek. V klipu se objevují nejen protagonisté Orozovič a Langerová, ale také tanečníci souboru Dekkadancers, herci Rostislav Novák starší, Jakub Albrecht a mnoho dalších.

Aneta Langerová k novému singlu uvedla: „Igor mě oslovil, jestli bych s ním nazpívala duet, poslal mi píseň a mně se ten nápad líbil. Nahrávání byla zábava, byl to dialog stejně tak, jako je tomu v písni. Líbí se mi Igorovo přemýšlení nad hudbou jako nad živou bytostí.”

„Měl jsem pro tenhle duet jasnou představu velmi křehkého jemného zpěvu a byl jsem zvědavý, jak k tomu Aneta přistoupí. Při nahrávání jsme společně hledali nejupřímnější výraz. Byla to skutečná tvorba. I když je to zdánlivě pár slov, tak právě proto musí být správně usazena,” sdělil k nové nahrávce Igor Orozovič.

(foto: Katka Fialová)