ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27706 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hynek Toman chce se Support Lesbiens pokračovat

0 Redakce 14.12.2012

Kytarista Hynek Toman dementoval zprávu o údajném konci skupiny Support Lesbiens. Tuto informaci zveřejnila některá česká média v návaznosti na tiskové prohlášení zpěváka Kryštofa Michala, jenž se rozhodl ze skupiny odejít.

„Pokud vím, Kryštof uvedl jen to, že opouští Support Lesbiens a zakládá si novou skupinu. To je pravda, nicméně další existenci Support Lesbiens jeho rozhodnutí v žádném případě nevylučuje,“ řekl Hynek Toman.

Uvedl rovněž, že o chystaném odchodu zpěváka Michala ze Supoport Lesbiens věděl. „Týden před zahájením turné mi oznámil, že chce z kapely odejít. S tím, že zatím neví, zda se bude muzice ještě věnovat, nebo ne. V klidu jsme se domluvili, že po turné činnost Support Lesbiens dočasně pozastavíme. Upřímně řečeno jsem tomu nepřikládal žádnou velkou váhu. Doufal jsem, že to po turné v klidu probereme a on si to ještě rozmyslí. Vždyť jsme tu kapelu společně budovali dvacet let. Nevěřil jsem, že by jí, navzdory současným názorovým rozporům, tak snadno opustil.“

Kryštof Michal v úterý oznámil, že spolu s dalšími třemi spoluhráči z koncertní sestavy Support Lesbiens založili novou skupinu Portless.

JŠp