ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12309 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hudební ceny Evropy 2 rozdány. Po dvou soškách mají Mirai a Ed Sheeran

0 jsk 28.2.2020

Evropa 2 ve středečním speciálním vysílání Odpolední show vyhlásila výsledky Hudebních cen za rok 2019. Dvě sošky si odnesla kapela Mirai (na snímku) za domácí písničku a domácí album roku. Ed Sheeran vyhrál jak kategorii zahraniční zpěvák, tak i Nejstreamovanější píseň Youradia za duet s Justinem Bieberem. Nejlepší zpěvačkou se již potřetí za sebou stala Lenny. Nejvíce hlasů pak hudební fanoušci poslali zpěvákovi Sebastianovi. Přímo do rádia přišli zazpívat naživo Chinaski, Rybičky 48 nebo Tomáš Klus, ceny předával i Pokáč a Vojta Dyk.

Akce se nesla ve znamení hvězdných hostů. Slavnostním vyhlášením přímo ze studia posluchače provázela sehraná dvojice Zorka Hejdová a Tomáš Zástěra, live streamem pak Ondra Urban. Rozhovory s vítězi a dalšími zajímavými hosty vedla Katka Říhová.

„Letošní trofeje jsou v podobě podstavce pro komorní hudební ladičku připomínající římskou číslici 2, již má v názvu naše rádio Evropa 2. Křišťálové plastiky byla vyrobeny podle návrhu designéra Lukáše Rejmonta ve sklárně výtvarníka Martina Štefánka,“ prozradila Martina Říhová.

Během předávání přímo ve studiu Evropy 2 zahráli a zazpívali unplugged Sebastian, Lenny, Tomáš Klus, Rybičky 48, Mirai, Chinaski a také Marcell.