ivermectin for covid-19 real-time meta analysis of 56 studies max dose of ivermectin for scabies efectos secundarios de la ivermectina pdf mecanismo de accion de ivermectina how long does ivermectin stay in the human body ivermectina pastillas precio argentina ivermectina tratamiento para piojos ivexterm tabletas de 6 mg
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6429 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hudba Praha Band hlásí první album

0 jsk 15.11.2021

Pro Hudba Praha Band, respektive její protřelé protagonisty, je album nazvané Barevný sny paradoxně debutovým. Přestože je kapela složena z matadorů české hudební scény, jako Hudba Praha Band existuje teprve od roku 2015. A na debut došlo až nyní.

V roce 2015 se Hudba Praha rozštěpila na dvě části. Kytarista Vladimír Zatloukal spolu s několika dalšími původními členy Hudby Praha včetně svého mladšího bratra Bohumila založil Hudba Praha Band. V sestavě na právě vydaném albu doplňují oba Zatloukaly a Jiřího Jelínka Jamajka Koblicová a Daniela Litváková-Čelková ze zmíněného původního kapelního složení, a dále frontman Zdeněk Hnyk, Tomáš Stloukal a Jakub Douda.

Na album zařadili novinky, které vznikly v uplynulých dvou letech, dále dvě skladby, které fanoušci už znají v koncertním provedení (Barevný sny a Někdo jde bytem), a dvě „pákovky“, které nikdy nebyly natočené ve studiu (Nech toho, nech toho a Miláčku).

„Seřadit a vymyslet pořadí tak, aby to všechno dávalo smysl, je tak trochu Rubikova kostka. Nakonec se, doufám, vše povedlo a při poslechu nás nic neruší. Střídání všech možných hudebních poloh je někdy až překvapivé. A to je přesně to, o co nám šlo,“ přibližuje přípravu alba Bohumil Zatloukal.

Všechny písně jsou původní a jejich autory jsou členové kapely s nepopiratelnou tvůrčí převahou bratrů Zatloukalů. „Chtěli jsme natočit autorské album, abychom se vymanili z play listu staré Hudby Praha a ukázali, že jsme schopni vytvořit pecky s její atmosférou, ale samozřejmě i svým způsobem jiné. Písně u nás může skládat většina členů kapely a už se rýsují další nové,“ komentuje tvorbu skupiny Vladimír Zatloukal.

Album je, jak už napovídá název, tematicky i žánrově velmi barevné. Tvrdé rockové skladby střídají jemné rockové balady. Autorem výtvarného návrhu obalu je malíř, ilustrátor a grafik Karel Haloun, jeho celková podoba je výsledkem práce jeho studia 3. dílna.

Křest alba proběhne v pražském klubu Vagón 17. prosince.

Tagged with: ,

Komentáře