ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14335 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hříšný tanec bude mít pokračování

0 jsk 13.12.2022

Americký filmový hit Hříšný tanec se na plátnech kin objeví ve zcela nové verzi. Chystá se totiž pokračování slavného filmu režiséra Emila Ardolina z roku 1987.

Na obrazovky se vrátí hvězda prvního dílu Jennifer Grey. Scenáristé Jonathan Levine a Elizabeth Chomko dokončili scénář nového filmu po dvou letech a o pokračování, které se v kinech objeví v roce 2024, prozradili pár podrobností.

Pokračování příběhu je zasazeno do devadesátých let minulého století. Soustředí se kolem dvou hlavních hrdinek, přičemž jednou z nich je mladá dívka, která svou první, bláznivou lásku potká na stejném místě, kde se před lety zkřížily cesty Baby a Johnnyho, hlavních postav filmu Hříšný tanec. A Baby se jako zralá žena do resortu vrátí, aby zavzpomínala na pocit, který ji před lety spojil s pohledným tanečníkem.

Obě inscenace má spojit účast Jennifer Grey v roli Frances Houseman známé jako Baby. Tentokrát ji však neuvidíme v duetu s Johnnym Castleem, protože herec této role Patrick Swayze v roce 2009 zemřel. Zatím není známo, kdo bude hrát hlavní role, jelikož plné obsazení ještě nebylo oznámeno.