ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11079 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hosty TV Rockparády budou Doga, Abraxas a další

0 jsk 30.3.2021

Hosty dubnového vydání hudebního pořadu TV Rockparáda budou skupiny Doga (na snímku společně s moderátory), Abraxas, Najust a Torrax. Pořad uvedou Veronika Krejzová a Petr Kůsa.

Z minulého kola na základě hlasování diváků postoupili Anopheles s klipem k písni Poslouchej, Premier s klipem ke skladbě Punková pohádka a Blitz Union s klipem k písni Plastic. O postup do dalšího kola s nimi budou v dubnovém vydání TV Rockparády soutěžit Abraxas (Na duši klid), Scarlett (Prison Of Your Mind), Torrax (Příběhy), Red Nose (Tibeťan), Najust (Bicykl) a Deaken (Eye Of A Storm).

Pro postup oblíbené skupiny lze hlasovat od 1. do 19. dubna do 24 hodin na www.rockparada.cz . Za poslání hlasu si fanoušci automaticky dostanou do slosovacího systému divácké soutěže, ve které lze vyhrát veliký balík dárků, tentokrát i včetně mikrofonu Dexon.

TV Rockparáda poběží na TV Óčko Star v úterý 6. dubna v 17 hodin a v neděli 11. dubna v 15 hodin. Také na televizi V1 – východní Čechy v neděli 4. dubna ve 21.20 hodin. Online bude ke zhlédnutí od 1. dubna na www.mvtv.cz, www.rockparada.cz, od 12. dubna na   www.facebook.com/fajnrock a www.instagram.com/tvrockparada.