ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13547 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hosty další TV Rockparády budou Harlej, Honza Křížek a další

0 Redakce 29.10.2021

TV Rockparáda pokračuje svým listopadovým kolem. Hosty pořadu, který moderují Petr „Kůsofka“ Kůsa a Veronika Krejzová, budou Tonda Rauer z kapely Harlej, Honza Křížek, Honza Tláskal a Jiří Remo ze skupiny Jerem.i a Kuba Matiko a Karel Antošík z formace Zostra.

Z října do listopadového kola postoupili klipy Viléma Čoka a kapely Bypass Nebylo to mezi námi vždycky růžový, video Motorbandu k písni Pár důvodů a kapely Blue Rocket ke skladbě Je mi líp.

Do soutěžního klání se k nim přidají klipy Honzy Křížka (Revoluce) a skupin Harlej (Smutku dávám sbohem), The Agony (Annie), Jerem.i (Hej čoud), Bad Joker’s Cream (Be Alive), Zostra (Stejné to už nebude) a Stav beztíže (Manekýna). Pro postup oblíbené skupiny mohou diváci hlasovat tentokrát do neděle 14. listopadu do 24 hodin. Za poslání hlasu se dostanou automaticky do slosování o balík rockových cen.

TV Rockparádu lze sledovat 2. listopadu v 17 hodin a 7. listopadu v 15 hodin na TV Óčko Star, v neděli 7. listopadu a o týden později 14. listopadu vždy ve 21.20 hodin na televizi V1 – východní Čechy a online na mvtv.cz, rockparada.cz a dalších spřízněných kanálech.