ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13820 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hostem TV Rockparády budou Arakain, Motorband a další

0 jsk 30.9.2022

Tvůrčí tým a moderátoři Veronika Krejzová a Kůsofka přichystali říjnové kolo TV Rockparády. Jeho studiovými hosty budou Honza Toužimský (na snímku s moderátory) z kapely Arakain, Láďa Korbel z Motorbandu, Protheus, Martin Bednář a Štěpán Bartoš z formace Náhodný výběr.

„Povedlo se nám natočit nejlepší díl této první ryze české rockové televizní hitparády od jejího vzniku, tedy od října 2008,“ říká její autor, dramaturg a moderátor Kůsa.

Ze zářijového hlasování postoupily klipy skupin Blue Rocket (Skříň), Gate Crasher (Těžkej svět) a Niečo navyše (Vzťah stereotypný). K nim jako novinky přibudou videoklipy od Motorbandu (Pátej), Prothea (Koukám jako blázen), Insanie (Placatej svět), Scarlett (Send Me An Angel), Dark Gamballe (Nenapravitelný), Náhodného výběru (Kapela na prodej) a Arakainu (Strážci času, live).

Hlasovat lze do 16. října. Každý hlasující bude automaticky zařazen do slosování o balík rockových cen. Jejich seznam, hlasovací tabulku a pravidla hlasování lze nalézt na www.rockparada.cz.

TV Rockparáda bude vysílána na televizi Óčko Star 2. října od 15 hodin, 4. října od 24 hodin a 12. října od 7 hodin. Televize V1 ji představí 2. a 9. října vždy od 21.20 hodin. Dále bude k vidění online.