ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28849 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hologramové turné Whitney Houston bylo představeno

0 jsk 13.12.2019

Blíží se uvedení unikátního hologramového turné zesnulé americké zpěvačky Whitney Houston. Tvůrci hudebně-technologické show zveřejnili v novém propagačním videu krátký úryvek, ve kterém mohou fanoušci vidět, jak bude hologram vypadat.

Celé světové turné začne 23. února v Mexiku. Prvním hologramovým koncertem ve střední a východní Evropě bude ten, který se odehraje 21. března 2020 v Bratislavě. Více než polovina vstupenek na něj je již vyprodaná.

Tvůrci show z americké společnosti BASE Hologram již vše v ukázce přiblížili. Zpěvačka vypadá na prvních záběrech skvěle. Efektně a autenticky působí i jiskřivé ohňostroje na její šatech, také vytvořené hologramové technologií.

Organizátoři celého turné současně odhalili další velké jméno, které na přípravě spolupracuje. Scénografii, světelné efekty a produkci show má na starosti LeRoy Bennett, který patří mezi nejžádanějších profesionály v oblasti stage designu na světě. Podle odborníků posouvá hranice kreativních a fyzických možností současných jevištních technologií. Díky tomu má na kontě spolupráce s takovými hvězdami, jakými jsou Prince, Beyonce, Lady Gaga, Paul McCartney, Bruno Mars či Ariana Grande.

Uznávaný scénograf se při přípravě koncertu An Evening with Whitney připojil k Fatimě Robinsonové, vyhledávané choreografce, která zastřešuje taneční stránku, program a dramaturgii show. Pyšní se spoluprací Rihannou, Kanyem Westem či Mary J. Blige.