ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7215 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hollywood Film Awards ovládl The Imitation Game

0 jsk 18.11.2014

Tradiční předávání cen Hollywood Film Awards ovládl letos snímek The Imitation Game (2014). Film, jenž se v českých kinech objeví 29 ledna 2015, získal hned čtyři ceny, a to pro nejlepšího herce (Benedict Cumberbatch), nejlepšího režiséra (Morten Tyldum), nejlepšího skladatele (Alexandre Desplat) a nejlepší herečku ve vedlejší roli (Keira Knightley).

O jednu trofej méně si na ceremoniálu na své konto připsalo drama Zmizelá (2014), které vyhlásily za nejlepší film, přičemž cenu za nejlepší scénář si odnesla spisovatelka Gillian Flynn a za nejlepší zvuk zas Ren Klyce.

Celkově byla udělena ocenění v šestadvaceti kategoriích. Mezi jejich majiteli jsou také Michael Keaton, Julianne Moore, Robert Duvall nebo Chris Rock.

Již 18. ročník akce, který se konal v pátek 14. listopadu v Hollywood Palladium v Los Angeles , moderovala Queen Latifah. Na ceremoniálu se objevili Johnny Depp, Robert Downey Jr., Angelina Jolie, Jared Leto, Jennifer Lopez, Mike Myers, Robert Pattinson, Kristen Stewart, Channing Tatum nebo Reese Witherspoon.