ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15565 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Herec Matthew McConaughey se rozhoduje, jakou roli vezme

0 jsk 26.8.2014

Americkému herci Matthewovi McConaugheymu producenti aktuálně nabídli hlavní role ve dvou připravovaných snímcích. V prvním případě jde roli ve filmu s názvem Gold, jenž vypráví o skandálu těžební korporace Bre-X Mineral v devadesátých letech minulého století, druhou nabídkou je ztvárnění role v adaptaci románu Stephena Kinga The Stand, který v češtině vyšel pod názvem Svědectví.

Snímek Gold je inspirována skutečnými událostmi a zachycuje osud průzkumníka, který narazil na největší ložisko zlata na světě. Post režiséra nabídli producenti filmu Stephenu Gaghanovi, jenž v minulosti napsal scénář k úspěšnému dramatu Traffic – nadvláda gangů (2000). O scénář ke snímku Gold se postarali Patrick Massett a John Zinman.

The Stand je postapokalyptický horor, v němž by si McConaughey měl zahrát zápornou postavu Randalla Flagga. Původně tvůrci zvažovali, že herce obsadí do role Stua Redmana, jediného muže imunitního vůči smrtícímu moři, ale své rozhodnutí nakonec změnily.

Není zatím známo, jakou roli McConaughey příjme. Podle amerických médií studuje nabídky a rozhoduje se. Oba snímky by se totiž měly natáčet ve stejném čase, a tak se bude muset herec rozhodnout pouze pro jeden.