ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14239 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Harry Styles z One Direction vydá sólovku 12. května

0 jsk 18.4.2017

Harry Styles, bývalý člen britsko-irské kapely One Direction, vydá své debutové eponymní album 12. května letošního roku. Oznámila to v tiskové zprávě společnost Sony Music. Desetiskladbovému albu bude vévodit hitový singl Sign of the Times, který dobyl v průběhu dne vydání hitparády ve více než 84 zemích světa. Výkonným producentem alba je Jeff Bhasker, na další produkci se podíleli Alex Salibian, Tyler Johnson a Kid Harpoon.

Album vyjde na CD, LP a ve speciální limitované edici i na CD s dvaatřicetistránkovým bookletem, který bude obsahovat exkluzivní fotky pořízené během natáčení.

15. dubna se Harry Styles objevil v Saturday Night Live na televizi NBC, kde poprvé živě vystoupil se svým debutovým singlem. O týden později, 21. dubna, si odbude televizní premiéru na domácí britské půdě, a to v oblíbené a cenou BAFTA ověnčené The Graham Norton Show.

Harry Edward Styles se na sólovou dráhu vydal loni poté, co oznámila pauzu zmiňovaná skupina One Direction, v níž se proslavil. Třiadvacetiletý zpěvák ohlásil debutový singl v sobotu 25. března, když zveřejnil třicetisekundový teaser. Hudebník k novince připravuje i videoklip, který natáčel na skotském ostrově Skye. Na internet se dostalo několik snímků, na kterých ho vidět jako visí na laně z letícího vrtulníku. Video režíroval francouzský filmař Yoann Lemoine.

Seznam skladeb na albu
1. Meet Me in the Hallway
2. Sign of the Times
3. Carolina
4. Two Ghosts
5. Sweet Creature
6. Only Angel
7. Kiwi
8. Ever Since New York
9. Woman
10. From the Dining Table