ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15231 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hard Rock Café opět hledá talenty, přihlásit se lze do 26. ledna

1 jsk 8.1.2015

Hard Rock Café letos popáté pořádá soutěž Hard Rock Rising, která po celém světě hledá nejtalentovanější mladé kapely, aby je uvedlo na mezinárodní pódium. Soutěž vyhledává ty nejlepší rockové umělce v každé zemi, kteří jako výhru získají výlet do Barcelony a šanci předvést svůj um na hudebním festivalu Hard Rock Rising Barcelona.

Registrace tuzemských zpěváků a skupin do soutěže probíhají do 26. ledna. Posléze zasedne porota složená z hudebníků a profesionálů z oboru, která vybere osm semifinalistů ze všech přihlášených. Devátý vzejde z internetového hlasování fanoušků. Devět semifinalistů se pak ve třech březnových kolech utká na pódiu Hard Rock Cafe Praha. Tři vítězové proti sobě vystoupí v dubnovém finále. Vítěz českého kola kromě šance zúčastnit se finále před šedesáti tisíci fanoušky v Barceloně získá navíc finanční částku 1000 dolarů, věcné ceny a možnost spolupráce na uvedení svého singlu do českých rádií s BrainZone Promotion, které se stará o  Chinaski, Davida Kollera a další.

„Nemůžeme se dočkat, až přivítáme nové talenty v rámci letošního Hard Rock Rising,” říká John Gallowayze společnosti Hard Rock International. „Od roku 2010, kdy se odehrál první ročník Hard Rock Rising, jsme po celém světě takto spolupracovali s více než patnácti tisíci kapelami. Ale teď už se těšíme na ty letošní, které podpoříme, představíme je novým fanouškům a pomůžeme jim s příležitostmi zajímavými pro jejich hudební kariéru.”

Kapely se mohou přihlásit na stránkách HardRockRising.com, kde se dočtou i o podmínkách, které pro soutěž platí.

Hard Rock Rising Barcelona se odehraje 24. a 25. července 2015 na pláži Barcelony před zraky šedesáti tisíc návštěvníků a program bude nabitý mezinárodními hudebními hosty.