ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30275 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

George Clooney odmítl, že by napsal scénu k filmu Gravitace

0 jsk 11.10.2013

Režisér Alfonso Cuarón prohlásil, že jednu ze scén momentálně velmi úspěšného amerického filmu Gravitace, který přišel minulý týden i do českých kin, napsal herec George Clooney.

„Chtěli jsme tu scénu vymyslet, ale pořád nám v tom něco nesedělo,“ řekl. „George poslouchal, jak s tím válčíme. Jednou večer jsem od něho dostal mail, ve které jsem tu scénu našel napsanou přesně tak, jak jsme ji potřebovali. Byla to trefa do černého.”

Novináři se okamžitě začali pídit po názoru samotného herce, který ve filmu ztvárnil jednu ze dvou hlavních rolí, ale dočkali se odmítnutí.

Clooney jasně řekl, že za scénář k filmu odpovídají Alfonso Cuarón, Jonás Cuarón a Rodrigo García. „Scéna, o které mluvil Alfonso, byla ve scénáři už ve chvíli, kdy jsem ho dostal k přečtení,“ upřesnil. „Ano, Alfonso je typ člověka, který by nejraději připsal zásluhy na scénáři všem, kteří se kolem filmu pohybovali. Jasně, věděl jsem, že mají problém s jednou scénou a poslal jsem jim svůj nápad. Neřekl bych ale, že jsem jejím autorem.“