ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18374 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

FOTOEXPO 2015 – veletrh a festival současné fotografie

0 Redakce PLAY.CZ 2.6.2015

Třetí ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO zahájíme v sobotu  17.října 2015 v Národním domě na Vinohradech.

Už teď se můžete těšit na novinky z oblasti fotografie, tisku, příslušenství a ukládání dat, na workshopy, besedy a semináře. Vystavovatelé předvedou to nejžhavější ze svého portfolia, odborníci vás seznámí se speciálními fotografickými technikami a velká jména fotografického světa vás nenechají na pochybách, že jste se ocitli v exkluzivní společnosti.

I tento rok je součástí doprovodného programu velká fotografická soutěž FOTOTALENT 2015. Základní kolo soutěže bude probíhat od 1. 6. 2015 do 31. 8. 2015. Ukončení příjímání soutěžních fotografií je 31. 8. 2015 ve 24:00 hod. Vybrali jsme pro vás tři velká témata .

V ulicích – ulice poskytují nepřeberné množství neopakovatelných situací. Rozhodující okamžiky, koloběh života, detaily a proměny prostoru kolem vás. Z toho všeho může vzniknout originální fotografie.

headr fototalent1maly

Láska – láska má mnoho podob a právem je tak jedním z nejpopulárnějších námětů.  Téma lásky přímo vybízí k zachycení radosti, citu, úsměvů, chvil a fotografií, na které se nezapomíná.

headr fototalent2maly

Adrenalin – co všechno pro vás může být adrenalinovým zážitkem? Pohyb, rychlost, strach, nadšení nebo pokořená výzva? Jedinečné adrenalinové zážitky na vašich fotografiích.

headr fototalent3maly

Detailní harmonogram, podmínky a postup jak přihlásit své fotografie najdete na webových stránkách. Buďte kreativní, buďte jedineční. Fotoexpo bude pro příznivce fotografie opět výjimečným dnem.

Tagy: