ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8206 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Film o Georgi Michaelovi v potížích

0 jsk 20.1.2023

Správci pozůstalosti britského zpěváka George Michaela popírají, že by měli s životopisným filmem o této hvězdě, který se prý připravuje, cokoli společného. Projektu se ani nechystají dát požehnání.

Jak zjistil server Daily Mail, scénář životopisného filmu o Georgi Michaelovi je téměř hotový. Producenti prý už hledají herce pro hlavní roli. Jejich favoritem je prý Brit Theo James, jenž je mimo jiné známý ze série White Lotus.

Film má být hlubokým ponorem do kariéry George Michaela. Jeho drogová závislost a skandály, které vyvolal, v něm budou prý také proprány. Rozpočet filmu se odhaduje na 85 milionů liber. Není ale zatím jasné, kdo píše scénář ani kdo bude snímek režírovat.

Daily Mail má informaci, že film má podporu zpěvákovy rodiny, která počítá s podobným úspěchem, jaký měly životopisné snímky o Eltonu Johnovi a Freddiem Mercurym. Nečekaně se ale těsně po zveřejnění článku objevilo vyjádření firmy, která zpěvákův odkaz spravuje. Oznámila, že o projektu nic neví a nehodlá jej podporovat.

(zdroj foto: robertgodo1976/Pixabay)