ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29749 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festiwall doplňuje program na září. Vystoupí Chris Buck, Virgil Donati a další

0 jsk 21.7.2022

Největší český veletrh hudby a hudebních nástrojů, Festiwall, který je zároveň třídenním hudebním festivalem s atraktivním programem, oznamuje finální program. Kromě již avizované koncertní pocty Radimu Hladíkovi nebo kapely Megaton Stars Band se v areálu Kytary.cz v pražských Modřanech představí od 9. do 11. září pestrý program plný koncertů, workshopů, výstav a seminářů.

Velké Británie dorazí například fenomenální kytarista Chris Buck a jeho aktuální kapela Cardinal Black (na snímku), hlavní scénu opanuje fusion-jazz-metalová skupina Panzerballett s hostujícím bubeníkem Virgilem Donatim a milovníky kytarové hudby potěší jedna z nejrespektovanějších kytaristek současnosti Lari Basilio i její evropská souputnice Yasi Hofer.

Vstupenky na všechny tři dny stojí v předprodeji 490 Kč, sobotní koncerty 290 Kč, nedělní 390 Kč a vstupné na samotný veletrh 99 Kč na den. Děti do 140 cm mají vstup zdarma. Projekt Festiwall je součástí české hudební scény od roku 2016. Za tu dobu představil hudební komunitě desítky koncertů a workshopů i stovky unikátních hudebních nástrojů.

Od počátku je místem, kde se střetávají čeští i zahraniční umělci a kde vznikají nové a originální hudební zážitky. „Na Festiwallu najdete na jednom místě vše, o čem sní každý aktivní hudebník. Na rozdíl od jiných festivalů u nás většina vystupujících plánuje i workshopy pro veřejnost, takže se lze leccos přiučit od těch nejlepších,“ říká ředitel marketingu Kytary.cz Filip Černý a dodává, že letošní veletržní část bude výrazně větší než v minulých letech.

„Uvidíte u nás renomované nadnárodní giganty i menší české výrobce a kytaráře. Těšit se můžete i na veletržní slevy a soutěže o skvělé hudební ceny,“ dodává.