ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27539 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Pop Messe spojuje síly s Flédou a Kabinetem Múz

0 jsk 19.6.2023

Pop Messe, brněnský hudební festival, oznámil nové partnerství s hudebními kluby Fléda a Kabinet Múz. Vzájemná spolupráce má posilovat lokální klubovou scénu, propojovat fanoušky a společně sdílet hudební zážitky.

„Považuji to za zcela přirozené spolupracovat s lokálními a etablovanými partnery jako jsou Fléda a Kabinet Múz. Mám z toho radost a těším se na naše nové synergické propojení a věřím, že do budoucna to posílí jak náš rychle rostoucí festival Pop Messe, tak i přední subjekty brněnské klubové scény, kteří jsou nepostradatelnými články kulturního dění v Brně,“ komentuje novou spolupráci dramaturg festivalu Tomáš Kelar.

„Spojení s Pop Messe je pro Kabinet Múz jasným a logickým krokem. Je nám blízká jak dramaturgie festivalu, tak jeho tvůrčí tým. Spolupráce mezi lokálními kluby a progresivním festivalem nám všem přiláká více návštěvníků a navzájem udržujeme povědomí o živé hudbě v našem krásném městě Brně,“ doplňuje provozovatel Kabinetu Múz Martin Kozumplík.

Pop Messe proběhne 28. a 29. července v okolí stadionu Za Lužánkami a přilehlých prostorách Bobycentra. Pořadatelé pro letošní ročník připravují jednu venkovní a tři vnitřní hudební scény. Dvě ze tří pódií uvnitř Bobycentra ponesou stejnojmenné názvy jako kluby Fléda a Kabinet múz.

Na třetí ročník Pop Messe zavítají Tommy Cash (na snímku), Spiritualized, Clark, Mareux, Gilla Band, Young Fathers, Hudson Mohawke, Max Copper, Lankum, Panda Bear and Sonic Boom, Annet X, Ventolin, Kale, Sunbrella a mnoho dalších.