ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5049 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Pop Messe přidává Leftfield, Warhaus a další

0 jsk 17.4.2024

Brněnský hudební festival Pop Messe, naše přední akce zaměřená na současnou pop, elektronickou, rap a indie scénu, která proběhne od 25. do 27. července, zveřejňuje téměř finální podobu svého historicky nejrozsáhlejšího programu.

Vedle již oznámených Sleaford Mods, GusGus, Kiasmos nebo české The Ecstasy Of Saint Theresa, v létě do Brna přijedou například světové představitelé devadesátkové taneční scény Leftfield (na snímku), zasmušilí belgičtí melancholici Warhaus, čerstvý držitel největší ostrovní ceny Brit Awards v kategorii Rap/Grime Casisdead, australský taneční producent Partiboi69, kanadská klubová provokatérka Marie Davidson, špička současné britské klubové scény Blawan nebo dvojice newyorských rapperů v čele s billym woodsem, Armand Hammer. Z České republiky pak například Bert & Friends nebo František Skála a Provodovjané.

Celkově vystoupí přes padesát zahraničních i domácích kapel, hudebníků a DJs. Program vedle koncertů a party zahrne nově i mezinárodní konferenci a třeba Kinostage České televize. Třídenní i jednodenní vstupenky jsou již v prodeji.