ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5141 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Litava Park nabídne koncerty v prostředí renesančního zámku

0 jsk 10.5.2024

Bučovice, město nedaleko Brna, jsou dějištěm dvoudenního festivalu Litava Park. Představí se na něm Mig 21 (na snímku), Wohnout, Vlasta Redl, Janek Ledecký nebo Robert Křesťan a Druhá tráva.

Akce se uskuteční v pátek 24. května a v sobotu 25. května poblíž renesančního zámku Bučovice a nabídne i bohatý doprovodný program.

„V těsné blízkosti zámku je autobusové i vlakové nádraží, proto se k nám i od nás pohodlně dostanou například lidé z Brna nebo Kyjova. Dobrá dostupnost a genius loci bučovického zámku a jeho okolí je skvělou kombinací pro koncertní zážitek pod širým nebem,“ uvedla hlavní pořadatelka Klára Mars, která festival připravuje se záštitou města Bučovice.

Festival v pátek 24. května zahájí v areálu zámku improvizační skupina Partička v čele s Michalem Suchánkem a Richardem Genzerem. Následovat bude koncert Mig 21 a večer zakončí kapela Wohnout.

Sobotní program nabídne sety Vlasty Redla, Janka Ledeckého, Roberta Křesťana a Druhé trávy a kapel Dopyjem a pudem s Pjérem la Šé´zem, Ukulele Orchestra jako Brno a Karel na nákupech.