ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12723 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

FBI prověřuje, jestli Brad Pitt napadl jedno ze svých dětí

0 jsk 26.9.2016

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) prověřuje to, jestli americký herec Brad Pitt napadl jedno ze svých dětí. Zástupci úřadu potvrdili informaci prohlášením pro média, přičemž uvedli, že stále zvažují, zda zahájí šetření.

„FBI nadále shromažďuje údaje a následně posoudí, jestli zahájí vyšetřování na federální úrovni,“ prohlásili zástupci FBI, která se obviněními zabývá. K incidentu údajně došlo ve vzdušném prostoru.

FBI poskytla stanovisko krátce poté, kdy losangeleská policie popřela zprávy, že v současnosti herce vyšetřuje. Takové spekulace se začaly šířit ve chvíli, kdy nejmenovaný zdroj poskytl informaci americkému týdeníku People. Podle něho Pitt pod vlivem alkoholu verbálně a fyzicky napadl jedno ze svých dětí na palubě soukromého letadla, na které byly v té době i jeho manželka Angelina Jolie a jejich další děti.

Zprávu o Jolieové žádosti o rozvod potvrdil minulé úterý její právní zástupce Robert Offer. Herečka uvedla jako důvod nepřekonatelné rozdíly mezi jí a Pittem, přičemž prohlásila, že se tak rozhodla pro dobro rodiny. Podle právních dokumentů uvedla jako datum odloučení čtvrtek 15. září, den po údajném incidentu v letadle. Ve stanovisku, které jejím jménem poskytl Offer, se odmítá k situaci dále vyjadřovat a žádá veřejnost, aby respektovala soukromí rodiny. Losangeleský soud prý požádala o plnou péči o všechny děti s tím, že je Pitt může navštěvovat. Výživné na děti od něj nepožaduje.

Angelina Jolie a William Bradley „Brad“ Pitt se seznámili při natáčení filmu Pan a paní Smithovi (2005). Zasnoubili se v roce 2012 po sedmi letech vztahu. V roce 2014 se vzali,  nejprve u soudu v Kalifornii, později na francouzském zámku Miraval.

Dvojice má šest dětí. Tři z nich – patnáctiletého Maddoxe z Kambodže, dvanáctiletého Paxe z Vietnamu a jedenáctiletou Zaharu z Etiopie – adoptovala. V květnu 2006 se jí narodila dcera Shiloh a o dva roky později přivedla Jolie ve francouzském Nice na svět dvojčata Knoxe a Vivienne.