ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14989 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dokument o Lady Gaga měl světovou premiéru v Torontu

0 jsk 11.9.2017

Světová premiéra nového dokumentárního filmu Gaga: Five Feet Two režiséra Chrise Moukarbela si získala na dvaačtyřicátém ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Torontu divácké ovace. Promítání předcházelo hudební vystoupení zpěvačky Lady Gaga, o které snímek je.

Dokument sleduje nejintimnější chvíle jejího života, od práce na albu Jeanne přes návštěvy lékařů kvůli bolestem zraněného kloubu až po přípravy vystoupení v poločase Super Bowlu v roce 2017. „Někdy bylo velmi těžké prožívat bolest a přitom být natáčená. Ale bylo to osvobozující,“ řekla v Torontu Lady Gaga.

Ve filmu se vedle ní objeví i její nejbližší rodina a spolupracovníci, přičemž kromě běžných věcí, které spolu řeší, se nevyhýbají ani osobním tragédiím a starostem. „Tento film není můj. Jsem jen jeho součástí,“ podotkla Lady Gaga po promítání.

Na dotaz, jak jí úspěch změnil soukromý život, odpověděla: „Je důležité si pamatovat, že nezáleží na tom, kolik odmítnutí a zklamání nás v životě potká. Nikdy si ale nesmíme přestat vážit sami sebe.“

Zpěvačka rovněž potvrdila, že pracuje na další studiové desce, která bude v pořadí její šestá. Předtím se však rozhodla na čas stáhnout a odpočinout si. „Potřebuju si odpočinout. Nevím, na jak dlouhý čas a neznamená to, že nebudu tvořit. Něco mám už připraveného, ale nechci zatím nic prozrazovat. Teď musím hlavně přibrzdit a zotavit se,“ řekla Lady Gaga.