ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5127 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Do TV Rockparády přijdou Wohnout, Motorband, LaSpilka i Moonpark

0 jsk 30.4.2024

V novém dílu TV Rockparády se můžete těšit na rozhovory s progressiverockovými Moonpark z Olomouce, se zpěvákem Láďou Spilkou, frontmanem skupiny LaSpilka, skupinou Motorband, respektive s jejím zpěvákem Petrem Kutheilem a baskytaristou Karlem Adamem, a kapelou Wohnout, kterou bude reprezentovat baskytarista Jirka Zemánek.

Z minulého dílu postoupily klipy skupin Tři sestry (Kovárna se otvírá), Benefit (Zloděj nebo král) a Dymytry (My ještě nechcem jít). K nim do soutěže přibudou videoklipy Wohnoutu (Nevěsta), Abraxasu (Nalitej), Motorbandu (Ďábel mě svádí), Honzy Křížka (Světlem do tmy), Moonparku (Blinding Fire) a Projektu Parabelum (Černý Wigwam).

Pro postup oblíbené skupiny mohou fanoušci hlasovat na www.rockparada.cz do 15. května do půlnoci. Každý, kdo pošle hlas, bude automaticky zařazen do slosování o hodnotné rockové ceny.

TV Rockparádu odvysílá TV Rebel 5. května od 11 hodin, 7. května od 22 hodin, 9. května od 17 hodin a 13. května od 8 hodin. Dále televize V1 5. a 12. května vždy od 21 hodin, stejně tak bude k vidění online.