ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15925 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Do červnové TV Rockparády přijdou Vypsaná fixa, autoři z RockOpery a další

0 jsk 30.5.2023

Do nového dílu TV Rockparády přijali pozvání Márdi, zpěvák a kytarista pardubické Vypsané fixy, i Pavla Forest a Milan Steigerwald, zakladatelé a autoři RockOpery Praha.

Novou kapelu Niakara představí baskytarista Zdeněk Kub (exArakain) a kytarista Petr Voháňka (Dirty Game) a ze Slovenska přijede bubenice Mia, kterou doprovodí kytarista Peter Drábik, oba ze sestavy Eufory.

Z května postoupily klipy skupin Ikara (Z orlí krve), Harlej (Zatím je to dobrý) a Prothea (Řekni mi proč). V červnovém kole se k nim přidají Vypsaná fixa (Kouřící miminko), RockOpera Praha (Ona není já), Niakara (Zlatá generace), YBCA (Čórkaři ze štatlu), Eufory (Fifth Dimension), The Last June (Cold Eyes) a Bloody Mary (Pes).

Pro postup nějaké skupiny lze hlasovat do 18. června do půlnoci. Každý, kdo pošle hlas, jde automaticky do slosování o zajímavé hudební ceny.

TV Rockparáda bude vysílána na TV Óčko Star 4. června v 15 hodin, 6. června ve 23 hodin a 14. června v 7 hodin. Televize V1 ji odvysílá 4. a 11. června ve 21.20 hodin, k vidění bude od 1. června také online.