ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5601 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Slovenka Dianah Kay přichází s druhým singlem

0 jsk 4.7.2023

Mladá slovenská zpěvačka Dianah Kay (Diana Kovaľová) spojila v novém singlu Lights Out síly s chorvatským producentem Brunem Pietrim.

Lights Out je výrazný energický EDM singl, který nutí k pohybu. Je o emocích, touze a vztahu mezi dvěma lidmi. Jde o první takovou spolupráci slovenské zpěvačky s chorvatským producentem.

V Pietriho případě jde o singl, který následuje po úspěšném singlu Hold My Love a Dianah Kay takto navazuje na svůj debutový singl Self-destructive Habit, který vyšel i ve slovenské verzi pod názvem Sebadeštruktívny návyk.

„Taneční hudba, neboli EDM, je jeden ze žánrů, které má nejvíce baví. Dokonce to byl můj oblíbený žánr, když jsem byla malá. Jako devítiletá jsem nejraději poslouchala interprety, jakými jsou Calvin Harris, Avicii, Tiesto, Martin Garix a dlouhou dobu se chtěla stát producentkou nebo DJkou. Uvědomila jsem si, jak silný byl na mě vliv této hudby, až když zemřel Avicii. Tehdy jsem už byla starší a EDM jsem poslouchala mnohem méně, ale ta zpráva ve mně vzbudila hluboký smutek a nostalgii. Díky Lights Out jsem si znovu našla cestu k EDM a našla nové i starší skladby, které mě inspirují, poznala nové lidi a získala kopu zkušeností,“ popisuje zpěvačka svou novou a osobní zkušenost s elektronickou taneční hudbou.