ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8122 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Duchovní kritizuje chování Rihanny

0 Redakce 14.3.2012

Viberta Lowe, biskup z Barbadosu, je znechucen tím, jak se chová zpěvačka Rihanna. Zná ji prý velmi dobře, protože k němu před lety chodila na mše. Zúčastňuje se jich prý dokonce i během svého pobytu v rodném zemi, ovšem již v mnohem menší míře.

Duchovní, který je známý tím, že sleduje osudy svých farníků, nyní vystoupil proti jejímu provokativnímu a sexem prodchnutému chování. Tvrdí, že je zpěvačkou nesmírně zklamaný. „S dalšími věřícími se za ni modlíme a doufáme, že se vzdá špatných návyků,“ řekl Lowe listu The Sun. „Jsme přesvědčeni, že by se takto chovat neměla. Je mladá, ale nedává dobrý příklad svým vrstevníkům. Dívky k ní vzhlížejí, je jejich idolem, ale ona se chová nepatřičně. Na ostrově Barbados je mnoho lidí, kteří si to myslí.

Biskup je rovněž přesvědčen, že Rihanna udělala chybu, když obnovila svůj vztah se zpěvákem Chrisem Brownem. Připomeňme, že ji tento muž v roce 2009 zmlátil tak, že se nemohla zúčastnit slavnostního ceremoniálu Grammy. Tehdy se s ním také rozešla, ovšem nyní je s ním opět v partnerském vztahu.
Podle Lowea Rihanna navíc zanedbává svůj duchovní život. „Měla by více chodit do kostela. To ale nedělá,“ řekl.

Zatím poslední album Rihanny se jmenuje Talk That Talk a vyšlo v listopadu 2011.

JŠp