ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13292 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dcera Michaela Jacksona soudí, že její otec byl zavražděn

0 jsk 3.2.2017

Ve svém vůbec prvním dlouhém rozhovoru, který zveřejnil americký magazín Rolling Stone, promluvila dcera Michaela Jacksona Paris. Hovořila o dětství v Neverlandu, o zpěvákových bolestech, ale i tom, že si je jistá tím, že z tohoto světa neodešel nešťastnou náhodou.

Redaktor magazínu Rolling Stone Brian Hiatt ji vyzpovídal v dlouhém rozhovoru jako první. Od Jacksonovy smrti v roce 2009 se sice několikrát objevila v televizních pořadech věnovaných jeho osobě – ​​v roce 2012 v pořadu Oprah’s Next Chapter či o rok později v talkshow Ellen DeGeneres, nikdy však neprozradila o sobě a své rodině tolik, jako v rozhovoru pro Rolling Stone.

Ani po téměř osmi letech od Jacksonovy smrti stále není zcela jasné, jak a proč tento svět opustil. Mnozí jeho příznivci si stále stojí za tvrzením, že byl zavražděn. Přesvědčena je o tom i Paris Jackson. „Určitě. Je to zřejmé. Všechno na to ukazuje. Sice to vyzní jako úplná konspirační teorie a velká blbost, skuteční fanoušci i rodina to ale vědí. Věděl o lidech, kteří ho chtěli dostat. Stále nám naznačoval, že po něm někdo jde. Jednou řekl, že jednoho dne ho zabijí,“ řekla Paris. Následně trochu tajemně dodala, že momentálně hraje velmi křehkou hru na kočku a myš, ve které si musí dávat velký pozor, pokud chce docílit spravedlnost a očistit jméno svého otce.

Tvrzení o tom, že zneužíval děti, Paris rezolutně odmítla. „Představte si, že váš rodič před vámi pláče kvůli tomu, že ho všichni nenávidí za něco, co neudělal. Právě tehdy jsem celý svět začala nenávidět. Jak mohou být lidé takový krutí?“ řekla.

Osmnáctiletá dívka se v rozhovoru přiznala i k tomu, že před čtyřmi lety byla znásilněna. „Nechci to příliš rozebírat. Nebyl to příjemný zážitek a v té době jsem o tom nikomu neřekla. Myslela jsem, že si dokážu poradit bez cizí pomoci. Ale s těmito problémy, depresí a úzkostí jsem potřebovala odbornou pomoc.”