ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4506 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

David Koller a Pokáč zahájili Hudbu na vinicích

0 jsk 25.5.2021

David Koller, Pokáč nebo Cimbal Band Alexandra Vilhelma odstartovali v sobotu pod hlavičkou Kollerfestu koncertní seriál letošního roku – Hudbu na vinicích 2021. Bude probíhat po celé léto a nabídne na šesti vinicích na šedesát koncertů předních českých hudebníků a kapel, například Tomáše Kluse, MIG 21, Monkey Business, Annu K., Barboru Polákovou, Jelen, Mekyho Žbirku, Michala Hrůzu a mnoho dalších.

Po roce od premiéry se tuto sobotu ve vinařství Lahofer opět rozezněla Hudba na vinicích. Přivezl ji tam David Koller, Pokáč a Cimbal Band Alexandra Vilhelma. O večer, který moderovala Ester Geislerová a Johana Ožvold, byl i navzdory vrtkavému počasí obrovský zájem a povolená kapacita pěti set návštěvníků byla zcela naplněna dávno před sobotním večerem.

„To je taková pohoda, dívat se na lidi z masa a kostí. Koukaní do počítače už mám dost. Zvuk z pořádných beden, zpívat a hrát… Jsem šťastný, že se to konečně smí,“ netajil se nadšením z návratu na koncertní pódia David Koller po skončení jeho vystoupení. „Jo, a ten náš skvělý prezident měl pravdu. Hladoví zpíváme líp.“

Hudba na vinicích loni přilákala na sedmnáct tisíc diváků a dokázala tak, že kombinace hudebních hvězd, vína, gastronomie a malebného prostředí vinic je v oblasti letních zážitků trefou do černého. Od června do září zahraje v téměř šedesáti termínech v areálech pěti moravských a jednoho českého vinařství sedmnáct kapel.

(foto: Facebook.com/hudbanavinicich)