ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28792 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Daniel Craig bude opět hrát Jamese Bonda

0 jsk 13.7.2017

Hlavním představitelem v pořadí 25. oficiální bondovky bude opět britský herec Daniel Craig, který agenta 007 ztvární už popáté. Informovaly o tom internetové noviny The Independent.

Spekulace o obsazení této role vládly filmovému světu již od uvedení předchozí části Spectre v roce 2015, a to zejména kvůli Craigovu vyjádření o tom, že dál už hrát slavného agenta nechce. Podle nejnovějších zpráv však změnil názor a nabídku přijal.

Přestože měl Craig v kontraktu účinkování ještě v jedné bondovce, jako jeho náhradníci se v rámci oněch dohadů zmiňovali Idris Elba, Tom Hardy, James Norton, Aidan Turner a Tom Hiddleston. Craigovu účast však již potvrdila i producentka Barbara Broccoliové.
Tvůrci chtějí do nového filmu angažovat režiséra Christophera Nolana a jako interpretku ústřední skladby opět zpěvačku Adele, která za stejnojmennou píseň do bondovky Skyfall získala Oscara i Zlatý glóbus.

Craig si zahrál Bonda v snímcích Casino Royale (2006), Quantum of Solace (2008), Skyfall (2012) a Spectre (2015). Bondovky s ním jsou komerčně nejúspěšnějšími z celé série. Celosvětově vydělaly 3,5 miliardy dolarů.

Zatím bezejmenný nový film o Jamesi Bondovi by měl přijít do kin na podzim příštího roku.